8 років компанії MAMI

На початку Нового року звичайно підводять підсумки минулого року та складають плани на наступний. Але ми хочемо діяти трохи інакше 🙂

Нещодавно компанія MAMI святкувала своє 8-річчя, тому ми хочемо підбити підсумки 8 років на ринку натяжних стель.

  1. Компанія MAMI протягом усіх цих років використовує найновіші технології та інновації у виробництві натяжних стель.
  2. Весь продукт компанії MAMI сертифікований та екологічний, відповідає стандарту якості. Докладніше про якість плівки можна дізнатися зі статті про екологічність натяжних стель.
  3. Компанія MAMI є учасником багатьох будівельних, архітектурних та дизайнерських виставок, що підтверджується дипломами та грамотами.
  4. Компанія MAMI створила дилерську мережу на території всієї України. Якщо ви хочете купити комплектуючі до натяжної стелі або полотно, то з цінами та нашою пропозицією ви можете ознайомитися на сторінці для дилерів.
  5. Компанія MAMI активно співпрацює з архітекторами, дизайнерами та будівельними організаціями.
  6. Стелі нашої компанії були встановлені в різних країнах, в тому числі в Німеччині та Іспанії.
  7. Компанія MAMI встановила понад 100 км² натяжних стель!

8 лет компании MAMI - 1Солодощі на святкування 🙂Безумовно, ми не змогли б досягти цих досягнень без наших відданих працівників, тому хочеться окремо відзначити наш дружній та відповідальний колектив, склад якого не змінювався на протязі всіх цих років. Дякуємо кожному співробітнику за професіоналізм!

А щодо наших планів на 2016 рік? Ми будемо продовжувати покращувати якість нашої продукції та проявляти унікальний підхід до кожного клієнта!