Декоративна вставка для натяжних стель

Декоративна вставка є не менш важливою для натяжного стелі, ніж сама плівка. При встановленні натяжної стелі варто пам’ятати, що після монтажу між натяжною стелею та стінами залишиться щілина, яку для цілісності ремонту краще замаскувати. Існує кілька способів приховати такі щілини, але компанія МАМІ рекомендує встановлювати декоративну вставку, яку використовують саме для того, щоб приховати подібні зазори між полотном та стіною.

Особливості

Декоративну вставку виготовляють з полімерних матеріалів, що сприяє її міцності та гнучкості. Найбільш універсальною декоративною вставкою є вставка у формі літери «Г».

Декоративная вставка натяжного потолкаОсь як виглядає декоративна вставка для натяжної стелі.Перевагою цієї декоративної вставки є легкий демонтаж. Наприклад, якщо вас затопили сусіди і вам потрібно зняти стелю, щоб спустити воду, то пластикову вставку можна повторно встановити.

КольориДекоративна вставка може бути різних кольорів. Зазвичай, колір вставки обирають:

  • під колір стелі, що дозволяє отримати однотонну стелю без дефектів;
  • контрастний колір, що візуально відокремлює стелю від стін. Така вставка гарно виглядатиме тільки у випадку рівних стін. Однак, якщо стіни мають виразну кривизну, навіть найменша нерівність тільки підкреслить контрастну стрічку.

Встановлення

Встановити декоративну вставку можуть як наші спеціалісти, так і клієнти самостійно. Якщо Ви вирішите монтувати вставку своїми силами, то зверніть увагу, що не варто використовувати шпатель, так як можна випадково задіти стіну або порізати натяжну стелю. Щоб встановити вставку, її необхідно «утопити» в щілину між стіною та стелею. Пам’ятайте, що при встановленні Вам також не знадобиться клей, адже достатнього невеликого зусилля, щоб «утопити» вставку в паз.

Замовлення

Компанія «MAMI» пропонує широкий вибір кольорової гами натяжних стель та декоративних вставок, що ідеально підійдуть для вашого дизайну. Телефонуйте нам за номером (095) 055-12-75 та запрошуйте наших фахівців для заміру. Вже через 2-3 дні ви будете насолоджуватись натяжними стелями у своій квартирі!